Streetview 's-Heer Hendrikskinderendijk 3 Goes

's-Heer Hendrikskinderendijk 3, 4461 DT Goes

151 m² Bouwjaar 1938 4 slaapkamers Label F

's-Heer Hendrikskinderendijk 3 is een appartement in Goes, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 182 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
672 m³
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor 's-Heer Hendrikskinderendijk 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Heer Hendrikskinderendijk 3

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
337 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Goes

3385 Inwoners
1745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1756 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Goes-West
55% Koopwoningen
2.771 Inwoners per km²

Locatie van 's-Heer Hendrikskinderendijk 3

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over 's-Heer Hendrikskinderendijk 3

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Heer Hendrikskinderendijk 3?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-West is €266.000. Dat komt neer op circa €1.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Heer Hendrikskinderendijk 3 zich tot de wijk Goes-West?

's-Heer Hendrikskinderendijk 3 is een appartement van 151 m² in de wijk Goes-West. De buurt telt 1.756 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Heer Hendrikskinderendijk 3?

's-Heer Hendrikskinderendijk 3 is een appartement in Goes-West, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Heer Hendrikskinderendijk 3 vergeleken met de buurt?

's-Heer Hendrikskinderendijk 3 heeft 151 m² woonoppervlakte en 672 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². In Goes-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Heer Hendrikskinderendijk 3 en wat betekent dat?

's-Heer Hendrikskinderendijk 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-09-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.74 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Goes-West?

De wijk Goes-West in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-West?

Vanuit 's-Heer Hendrikskinderendijk 3 in Goes-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1 km.