Streetview 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 Goes

's-Heer Hendrikskinderenstraat 67, 4461 BT Goes

79 m² Bouwjaar 1982 Label B

's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
79 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Goes

2240 Inwoners
1520 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Goes-Centrum
35% Koopwoningen
4.690 Inwoners per km²

Locatie van 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-Centrum is €242.000. Dat komt neer op circa €3.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 zich tot de wijk Goes-Centrum?

's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Goes-Centrum. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.690 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67?

's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 is een woonhuis in Goes-Centrum, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 vergeleken met de buurt?

's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 heeft 79 m² woonoppervlakte. In Goes-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 en wat betekent dat?

's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.4 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Centrum?

De wijk Goes-Centrum in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Centrum?

Vanuit 's-Heer Hendrikskinderenstraat 67 in Goes-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.