Streetview Jan van Nassauweg 15 Giethoorn

Jan van Nassauweg 15, 8355 VA Giethoorn

181 m² Bouwjaar 2008

Jan van Nassauweg 15 is een woonhuis in Giethoorn, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €664.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
181 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan van Nassauweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Giethoorn

Onderwijs

Basisschool

3.9 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.1 km
Horeca

Café

6.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Giethoorn

125 Inwoners
40 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
40 Woningvoorraad
€664.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Giethoorn-Noord
93% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Nassauweg 15

Vergelijkbare woningen in Giethoorn

Veelgestelde vragen over Jan van Nassauweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Nassauweg 15?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Giethoorn-Noord is €664.000. Dat komt neer op circa €3.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Nassauweg 15 zich tot de wijk Verspreide huizen Giethoorn-Noord?

Jan van Nassauweg 15 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Verspreide huizen Giethoorn-Noord. De buurt telt 40 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Nassauweg 15?

Jan van Nassauweg 15 is een woonhuis in Verspreide huizen Giethoorn-Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan van Nassauweg 15 vergeleken met de buurt?

Jan van Nassauweg 15 heeft 181 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Giethoorn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €664.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Giethoorn-Noord?

De wijk Verspreide huizen Giethoorn-Noord in Giethoorn (Overijssel) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €664.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Giethoorn-Noord?

Vanuit Jan van Nassauweg 15 in Verspreide huizen Giethoorn-Noord bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 3.9 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Giethoorn-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan van Nassauweg 15: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 3.8 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Giethoorn-Noord?