Vrijstaande woning Weth R A Wieggersstraat 2 Giesbeek

Weth R A Wieggersstraat 2, 6987 BE Giesbeek

152 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Weth R A Wieggersstraat 2 is een vrijstaande woning in Giesbeek, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 405 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
405 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Weth R A Wieggersstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weth R A Wieggersstraat 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
193.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11%
CO₂-emissie
44.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Giesbeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

6.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Giesbeek

2665 Inwoners
1200 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1229 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Giesbeek
71% Koopwoningen
1.687 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weth R A Wieggersstraat 2

Vergelijkbare woningen in Giesbeek

Veelgestelde vragen over Weth R A Wieggersstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Weth R A Wieggersstraat 2?

De prijsindicatie voor Weth R A Wieggersstraat 2 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Giesbeek is €320.000. Dat komt neer op circa €2.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weth R A Wieggersstraat 2 zich tot de wijk Giesbeek?

Weth R A Wieggersstraat 2 is een vrijstaande woning van 152 m² in de wijk Giesbeek. De buurt telt 1.229 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weth R A Wieggersstraat 2?

Weth R A Wieggersstraat 2 is een vrijstaande woning in Giesbeek, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Weth R A Wieggersstraat 2 vergeleken met de buurt?

Weth R A Wieggersstraat 2 heeft 152 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Giesbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weth R A Wieggersstraat 2 en wat betekent dat?

Weth R A Wieggersstraat 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weth R A Wieggersstraat 2?

Weth R A Wieggersstraat 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Giesbeek?

De wijk Giesbeek in Giesbeek (Gelderland) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Giesbeek?

Vanuit Weth R A Wieggersstraat 2 in Giesbeek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.