Streetview Norbertijnenstraat 96 Geleen

Norbertijnenstraat 96, 6166 AL Geleen

183 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Norbertijnenstraat 96 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 415 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
415 m²
Inhoud
769 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Norbertijnenstraat 96

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Norbertijnenstraat 96

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
212.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
294.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Geleen

5210 Inwoners
2670 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2713 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Oud-Geleen en Haesselderveld
61% Koopwoningen
3.137 Inwoners per km²

Locatie van Norbertijnenstraat 96

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Norbertijnenstraat 96

Wat is de geschatte woningwaarde van Norbertijnenstraat 96?

De gemiddelde woningwaarde in Oud-Geleen en Haesselderveld is €237.000. Dat komt neer op circa €1.295 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Norbertijnenstraat 96 zich tot de wijk Oud-Geleen en Haesselderveld?

Norbertijnenstraat 96 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Oud-Geleen en Haesselderveld. De buurt telt 2.713 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.137 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Norbertijnenstraat 96?

Norbertijnenstraat 96 is een woonhuis in Oud-Geleen en Haesselderveld, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Norbertijnenstraat 96 vergeleken met de buurt?

Norbertijnenstraat 96 heeft 183 m² woonoppervlakte en 769 m³ inhoud. Het perceel is 415 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oud-Geleen en Haesselderveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Norbertijnenstraat 96 en wat betekent dat?

Norbertijnenstraat 96 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-10-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Norbertijnenstraat 96?

Norbertijnenstraat 96 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Geleen en Haesselderveld?

De wijk Oud-Geleen en Haesselderveld in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 5.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.