Hoekwoning Meeuwenlaan 29 Geleen

Meeuwenlaan 29, 6165 SV Geleen

110 m² Bouwjaar 1948 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Meeuwenlaan 29 is een hoekwoning in Geleen, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 486 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
486 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Daktype
Zadeldak bedekt met asbest, bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Meeuwenlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeuwenlaan 29

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
203.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.38 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Geleen

4805 Inwoners
2440 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2485 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Kluis
64% Koopwoningen
4.347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meeuwenlaan 29

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Meeuwenlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeuwenlaan 29?

De prijsindicatie voor Meeuwenlaan 29 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €2.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeuwenlaan 29 zich tot de wijk Kluis?

Meeuwenlaan 29 is een hoekwoning van 110 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeuwenlaan 29?

Meeuwenlaan 29 is een hoekwoning in Kluis, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meeuwenlaan 29 vergeleken met de buurt?

Meeuwenlaan 29 heeft 110 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 486 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeuwenlaan 29 en wat betekent dat?

Meeuwenlaan 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-11-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meeuwenlaan 29?

Meeuwenlaan 29 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kluis?

De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kluis?

Vanuit Meeuwenlaan 29 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.