Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
Guido Gezellelaan 30 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 314 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellelaan 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
3.8 kmDe prijsindicatie voor Guido Gezellelaan 30 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €1.548 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGuido Gezellelaan 30 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².
Guido Gezellelaan 30 is een woonhuis in Kluis, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Guido Gezellelaan 30 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 314 m². In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Guido Gezellelaan 30 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Guido Gezellelaan 30 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Guido Gezellelaan 30: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Kluis: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €160.000 tot €185.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.