Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Vermeerstraat 30 Geleen

Vermeerstraat 30, 6165 AL Geleen

124 m² Bouwjaar 1960 10 kamers 4 slaapkamers Label A

Vermeerstraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Geleen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 253 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
253 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vermeerstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vermeerstraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
135.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.5%
CO₂-emissie
27.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en pelletkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Geleen

4805 Inwoners
2440 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2485 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Kluis
64% Koopwoningen
4.347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vermeerstraat 30

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Vermeerstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Vermeerstraat 30?

De prijsindicatie voor Vermeerstraat 30 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €1.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vermeerstraat 30 zich tot de wijk Kluis?

Vermeerstraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 124 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vermeerstraat 30?

Vermeerstraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kluis, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vermeerstraat 30 vergeleken met de buurt?

Vermeerstraat 30 heeft 124 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vermeerstraat 30 en wat betekent dat?

Vermeerstraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vermeerstraat 30?

Vermeerstraat 30 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Kluis?

De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kluis?

Vanuit Vermeerstraat 30 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.