Eengezinswoning, vrijstaande woning Wevestraat 17 Geleen

Wevestraat 17, 6164 XB Geleen

150 m² Bouwjaar 1964 10 kamers 4 slaapkamers Label F

Wevestraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Geleen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 421 m² en 10 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
421 m²
Inhoud
651 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wevestraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wevestraat 17

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
228.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
335.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Geleen

4830 Inwoners
2460 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2629 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Geleen-Zuid
53% Koopwoningen
2.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wevestraat 17

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Wevestraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Wevestraat 17?

De prijsindicatie voor Wevestraat 17 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Geleen-Zuid is €220.000. Dat komt neer op circa €1.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wevestraat 17 zich tot de wijk Geleen-Zuid?

Wevestraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 150 m² in de wijk Geleen-Zuid. De buurt telt 2.629 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wevestraat 17?

Wevestraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Geleen-Zuid, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wevestraat 17 vergeleken met de buurt?

Wevestraat 17 heeft 150 m² woonoppervlakte en 651 m³ inhoud. Het perceel is 421 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Geleen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wevestraat 17 en wat betekent dat?

Wevestraat 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-06-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wevestraat 17?

Wevestraat 17 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Geleen-Zuid?

De wijk Geleen-Zuid in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Vanuit Wevestraat 17 in Geleen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.