Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 499 m²
- Inhoud
- 606 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 5
Frans Erenslaan 94 is een appartement in Geleen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 499 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frans Erenslaan 94
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Geleen-Zuid is €220.000. Dat komt neer op circa €1.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrans Erenslaan 94 is een appartement van 151 m² in de wijk Geleen-Zuid. De buurt telt 2.629 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².
Frans Erenslaan 94 is een appartement in Geleen-Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Frans Erenslaan 94 heeft 151 m² woonoppervlakte en 606 m³ inhoud. Het perceel is 499 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Geleen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frans Erenslaan 94 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-09-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.16 kg/jaar.
Frans Erenslaan 94 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Geleen-Zuid in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Frans Erenslaan 94 in Geleen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frans Erenslaan 94: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.