Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Boerhaavestraat 2 C Geleen

Boerhaavestraat 2 C, 6164 GS Geleen

118 m² Bouwjaar 1992 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Boerhaavestraat 2 C is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Geleen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 300 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
539 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Boerhaavestraat 2 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boerhaavestraat 2 C

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (95.0 m²)

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Geleen

4830 Inwoners
2460 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2629 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Geleen-Zuid
53% Koopwoningen
2.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boerhaavestraat 2 C

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Boerhaavestraat 2 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Boerhaavestraat 2 C?

De prijsindicatie voor Boerhaavestraat 2 C ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Geleen-Zuid is €220.000. Dat komt neer op circa €1.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boerhaavestraat 2 C zich tot de wijk Geleen-Zuid?

Boerhaavestraat 2 C is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 118 m² in de wijk Geleen-Zuid. De buurt telt 2.629 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boerhaavestraat 2 C?

Boerhaavestraat 2 C is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Geleen-Zuid, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Boerhaavestraat 2 C vergeleken met de buurt?

Boerhaavestraat 2 C heeft 118 m² woonoppervlakte en 539 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Geleen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boerhaavestraat 2 C en wat betekent dat?

Boerhaavestraat 2 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Boerhaavestraat 2 C?

Boerhaavestraat 2 C heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 95 m².

Hoe is de woningmarkt in Geleen-Zuid?

De wijk Geleen-Zuid in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Vanuit Boerhaavestraat 2 C in Geleen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.