Streetview Boerhaavestraat 61 Geleen

Boerhaavestraat 61, 6164 GR Geleen

136 m² Bouwjaar 1964 Label E

Boerhaavestraat 61 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en een perceel van 285 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
285 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Boerhaavestraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boerhaavestraat 61

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
213.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
296.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.6%
CO₂-emissie
53.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Geleen

4830 Inwoners
2460 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2629 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Geleen-Zuid
53% Koopwoningen
2.377 Inwoners per km²

Locatie van Boerhaavestraat 61

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Boerhaavestraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Boerhaavestraat 61?

De gemiddelde woningwaarde in Geleen-Zuid is €220.000. Dat komt neer op circa €1.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boerhaavestraat 61 zich tot de wijk Geleen-Zuid?

Boerhaavestraat 61 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Geleen-Zuid. De buurt telt 2.629 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boerhaavestraat 61?

Boerhaavestraat 61 is een woonhuis in Geleen-Zuid, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Boerhaavestraat 61 vergeleken met de buurt?

Boerhaavestraat 61 heeft 136 m² woonoppervlakte. Het perceel is 285 m². In Geleen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boerhaavestraat 61 en wat betekent dat?

Boerhaavestraat 61 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.74 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Geleen-Zuid?

De wijk Geleen-Zuid in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Vanuit Boerhaavestraat 61 in Geleen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Boerhaavestraat 61: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.