Eengezinswoning, geschakelde woning Luxemburgstraat 21 Geleen

Luxemburgstraat 21, 6164 BS Geleen

142 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Luxemburgstraat 21 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Geleen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 269 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
493 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Luxemburgstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luxemburgstraat 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.5%
CO₂-emissie
34.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Geleen

4830 Inwoners
2460 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2629 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Geleen-Zuid
53% Koopwoningen
2.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Luxemburgstraat 21

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Luxemburgstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Luxemburgstraat 21?

De prijsindicatie voor Luxemburgstraat 21 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Geleen-Zuid is €220.000. Dat komt neer op circa €1.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luxemburgstraat 21 zich tot de wijk Geleen-Zuid?

Luxemburgstraat 21 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 142 m² in de wijk Geleen-Zuid. De buurt telt 2.629 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luxemburgstraat 21?

Luxemburgstraat 21 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Geleen-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Luxemburgstraat 21 vergeleken met de buurt?

Luxemburgstraat 21 heeft 142 m² woonoppervlakte en 493 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Geleen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luxemburgstraat 21 en wat betekent dat?

Luxemburgstraat 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luxemburgstraat 21?

Luxemburgstraat 21 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Geleen-Zuid?

De wijk Geleen-Zuid in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Vanuit Luxemburgstraat 21 in Geleen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.