Streetview Jos Klijnenlaan 604 Geleen

Jos Klijnenlaan 604, 6164 AZ Geleen

182 m² Bouwjaar 1935 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Jos Klijnenlaan 604 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 547 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
547 m²
Inhoud
707 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jos Klijnenlaan 604

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jos Klijnenlaan 604

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Geleen

4805 Inwoners
2440 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2485 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Kluis
64% Koopwoningen
4.347 Inwoners per km²

Locatie van Jos Klijnenlaan 604

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Jos Klijnenlaan 604

Wat is de geschatte woningwaarde van Jos Klijnenlaan 604?

De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €1.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jos Klijnenlaan 604 zich tot de wijk Kluis?

Jos Klijnenlaan 604 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jos Klijnenlaan 604?

Jos Klijnenlaan 604 is een woonhuis in Kluis, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jos Klijnenlaan 604 vergeleken met de buurt?

Jos Klijnenlaan 604 heeft 182 m² woonoppervlakte en 707 m³ inhoud. Het perceel is 547 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jos Klijnenlaan 604 en wat betekent dat?

Jos Klijnenlaan 604 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jos Klijnenlaan 604?

Jos Klijnenlaan 604 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kluis?

De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kluis?

Vanuit Jos Klijnenlaan 604 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.