Hoekwoning Napoleonbaan Noord 25 Geleen

Napoleonbaan Noord 25, 6163 VK Geleen

161 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Napoleonbaan Noord 25 is een hoekwoning in Geleen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 414 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
414 m²
Inhoud
507 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Napoleonbaan Noord 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Napoleonbaan Noord 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Geleen

7615 Inwoners
3660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3673 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Lindenheuvel
56% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Napoleonbaan Noord 25

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Napoleonbaan Noord 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Napoleonbaan Noord 25?

De prijsindicatie voor Napoleonbaan Noord 25 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Lindenheuvel is €200.000. Dat komt neer op circa €1.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Napoleonbaan Noord 25 zich tot de wijk Lindenheuvel?

Napoleonbaan Noord 25 is een hoekwoning van 161 m² in de wijk Lindenheuvel. De buurt telt 3.673 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Napoleonbaan Noord 25?

Napoleonbaan Noord 25 is een hoekwoning in Lindenheuvel, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Napoleonbaan Noord 25 vergeleken met de buurt?

Napoleonbaan Noord 25 heeft 161 m² woonoppervlakte en 507 m³ inhoud. Het perceel is 414 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Lindenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Napoleonbaan Noord 25 en wat betekent dat?

Napoleonbaan Noord 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Napoleonbaan Noord 25?

Napoleonbaan Noord 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Lindenheuvel?

De wijk Lindenheuvel in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 7.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?