Streetview Esdoornstraat 37 Geleen

Esdoornstraat 37, 6163 TG Geleen

109 m² Bouwjaar 1927 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Esdoornstraat 37 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 407 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
407 m²
Inhoud
477 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Esdoornstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esdoornstraat 37

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
218.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
329.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Geleen

7615 Inwoners
3660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3673 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Lindenheuvel
56% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Locatie van Esdoornstraat 37

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Esdoornstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Esdoornstraat 37?

De prijsindicatie voor Esdoornstraat 37 ligt rond €90.000 tot €115.000. De gemiddelde woningwaarde in Lindenheuvel is €200.000. Dat komt neer op circa €1.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esdoornstraat 37 zich tot de wijk Lindenheuvel?

Esdoornstraat 37 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Lindenheuvel. De buurt telt 3.673 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esdoornstraat 37?

Esdoornstraat 37 is een woonhuis in Lindenheuvel, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Esdoornstraat 37 vergeleken met de buurt?

Esdoornstraat 37 heeft 109 m² woonoppervlakte en 477 m³ inhoud. Het perceel is 407 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Lindenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esdoornstraat 37 en wat betekent dat?

Esdoornstraat 37 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-10-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Esdoornstraat 37?

Esdoornstraat 37 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lindenheuvel?

De wijk Lindenheuvel in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 7.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?

Vanuit Esdoornstraat 37 in Lindenheuvel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.