Geschakelde woning Esdoornstraat 17 Geleen

Esdoornstraat 17, 6163 TG Geleen

90 m² Bouwjaar 1927 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Esdoornstraat 17 is een geschakelde woning in Geleen, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 255 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Esdoornstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esdoornstraat 17

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
237.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
279.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.6%
CO₂-emissie
48.81 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Geleen

7615 Inwoners
3660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3673 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Lindenheuvel
56% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Esdoornstraat 17

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Esdoornstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Esdoornstraat 17?

De prijsindicatie voor Esdoornstraat 17 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Lindenheuvel is €200.000. Dat komt neer op circa €2.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esdoornstraat 17 zich tot de wijk Lindenheuvel?

Esdoornstraat 17 is een geschakelde woning van 90 m² in de wijk Lindenheuvel. De buurt telt 3.673 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esdoornstraat 17?

Esdoornstraat 17 is een geschakelde woning in Lindenheuvel, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Esdoornstraat 17 vergeleken met de buurt?

Esdoornstraat 17 heeft 90 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Lindenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esdoornstraat 17 en wat betekent dat?

Esdoornstraat 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Esdoornstraat 17?

Esdoornstraat 17 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Lindenheuvel?

De wijk Lindenheuvel in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 7.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?

Vanuit Esdoornstraat 17 in Lindenheuvel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.