Streetview Mijnbouwstraat 14 Geleen

Mijnbouwstraat 14, 6163 LW Geleen

148 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Mijnbouwstraat 14 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 270 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
586 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mijnbouwstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mijnbouwstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
20.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Geleen

7615 Inwoners
3660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3673 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Lindenheuvel
56% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Locatie van Mijnbouwstraat 14

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Mijnbouwstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Mijnbouwstraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Lindenheuvel is €200.000. Dat komt neer op circa €1.351 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mijnbouwstraat 14 zich tot de wijk Lindenheuvel?

Mijnbouwstraat 14 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Lindenheuvel. De buurt telt 3.673 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mijnbouwstraat 14?

Mijnbouwstraat 14 is een woonhuis in Lindenheuvel, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mijnbouwstraat 14 vergeleken met de buurt?

Mijnbouwstraat 14 heeft 148 m² woonoppervlakte en 586 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Lindenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mijnbouwstraat 14 en wat betekent dat?

Mijnbouwstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mijnbouwstraat 14?

Mijnbouwstraat 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lindenheuvel?

De wijk Lindenheuvel in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 7.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?

Vanuit Mijnbouwstraat 14 in Lindenheuvel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.