Galerijflat Herman Kuijkstraat 15 13 Geldermalsen

Herman Kuijkstraat 15 13, 4191 AH Geldermalsen

87 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Herman Kuijkstraat 15 13 is een galerijflat in Geldermalsen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Herman Kuijkstraat 15 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Kuijkstraat 15 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.48 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

26.3 km

Buurtinformatie in Geldermalsen

1590 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
754 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Geldermalsen Middengebied
69% Koopwoningen
2.862 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herman Kuijkstraat 15 13

Vergelijkbare woningen in Geldermalsen

Veelgestelde vragen over Herman Kuijkstraat 15 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Kuijkstraat 15 13?

De prijsindicatie voor Herman Kuijkstraat 15 13 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Geldermalsen Middengebied is €454.000. Dat komt neer op circa €5.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Kuijkstraat 15 13 zich tot de wijk Geldermalsen Middengebied?

Herman Kuijkstraat 15 13 is een galerijflat van 87 m² in de wijk Geldermalsen Middengebied. De buurt telt 754 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.862 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Kuijkstraat 15 13?

Herman Kuijkstraat 15 13 is een galerijflat in Geldermalsen Middengebied, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Herman Kuijkstraat 15 13 vergeleken met de buurt?

Herman Kuijkstraat 15 13 heeft 87 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Geldermalsen Middengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Kuijkstraat 15 13 en wat betekent dat?

Herman Kuijkstraat 15 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman Kuijkstraat 15 13?

Herman Kuijkstraat 15 13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Geldermalsen Middengebied?

De wijk Geldermalsen Middengebied in Geldermalsen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geldermalsen Middengebied?