Streetview Schoutenlaan 51 Geertruidenberg

Schoutenlaan 51, 4931 RP Geertruidenberg

91 m² Bouwjaar 1982 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Schoutenlaan 51 is een woonhuis in Geertruidenberg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
314 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Schoutenlaan 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoutenlaan 51

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geertruidenberg

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

17.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Geertruidenberg

1675 Inwoners
690 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
686 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Geertruidenberg-Noord
73% Koopwoningen
5.198 Inwoners per km²

Locatie van Schoutenlaan 51

Vergelijkbare woningen in Geertruidenberg

Veelgestelde vragen over Schoutenlaan 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoutenlaan 51?

De prijsindicatie voor Schoutenlaan 51 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Geertruidenberg-Noord is €301.000. Dat komt neer op circa €3.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoutenlaan 51 zich tot de wijk Geertruidenberg-Noord?

Schoutenlaan 51 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Geertruidenberg-Noord. De buurt telt 686 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.198 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoutenlaan 51?

Schoutenlaan 51 is een woonhuis in Geertruidenberg-Noord, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schoutenlaan 51 vergeleken met de buurt?

Schoutenlaan 51 heeft 91 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Geertruidenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoutenlaan 51 en wat betekent dat?

Schoutenlaan 51 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoutenlaan 51?

Schoutenlaan 51 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Geertruidenberg-Noord?

De wijk Geertruidenberg-Noord in Geertruidenberg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geertruidenberg-Noord?

Vanuit Schoutenlaan 51 in Geertruidenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 17.5 km, snelwegoprit op 3.3 km.