Streetview Noordzijde 115 Gasselternijveenschemond

Noordzijde 115, 9515 PD Gasselternijveenschemond

269 m² Bouwjaar 1915

Noordzijde 115 is een woonhuis in Gasselternijveenschemond, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 1346 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
269 m²
Perceeloppervlakte
1346 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Noordzijde 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Gasselternijveenschemond

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

15.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Gasselternijveenschemond

630 Inwoners
280 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
281 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Gasselternijveenschemond
83% Koopwoningen
278 Inwoners per km²

Locatie van Noordzijde 115

Vergelijkbare woningen in Gasselternijveenschemond

Veelgestelde vragen over Noordzijde 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzijde 115?

De prijsindicatie voor Noordzijde 115 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Gasselternijveenschemond is €275.000. Dat komt neer op circa €1.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzijde 115 zich tot de wijk Gasselternijveenschemond?

Noordzijde 115 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Gasselternijveenschemond. De buurt telt 281 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 278 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzijde 115?

Noordzijde 115 is een woonhuis in Gasselternijveenschemond, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordzijde 115 vergeleken met de buurt?

Noordzijde 115 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1346 m². In Gasselternijveenschemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Gasselternijveenschemond?

De wijk Gasselternijveenschemond in Gasselternijveenschemond (Drenthe) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gasselternijveenschemond?

Vanuit Noordzijde 115 in Gasselternijveenschemond bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 15.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gasselternijveenschemond?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordzijde 115: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Gasselternijveenschemond?