Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 888 m²
Burg. Gaarlandtlaan 19 is een woonhuis in Gasselternijveen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 888 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Gaarlandtlaan 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
16.6 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
7.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
7.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gasselternijveen is €242.000. Dat komt neer op circa €1.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Gaarlandtlaan 19 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Gasselternijveen. De buurt telt 811 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 913 inwoners per km².
Burg. Gaarlandtlaan 19 is een woonhuis in Gasselternijveen, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burg. Gaarlandtlaan 19 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 888 m². In Gasselternijveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg. Gaarlandtlaan 19 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.9 kg/jaar.
De wijk Gasselternijveen in Gasselternijveen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Burg. Gaarlandtlaan 19 in Gasselternijveen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Gaarlandtlaan 19: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 7.6 km.