Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Markiezaathof 98 Etten-Leur

Markiezaathof 98, 4876 WB Etten-Leur

189 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Markiezaathof 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Etten-Leur, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 290 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
679 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€670.000 tot €770.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Markiezaathof 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Markiezaathof 98

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
59.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
7.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
90.3%
CO₂-emissie
1.84 kg/m²

Tuin
Ja (129.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Etten-Leur

1190 Inwoners
430 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde De Streek
70% Koopwoningen
2.580 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Markiezaathof 98

Vergelijkbare woningen in Etten-Leur

Veelgestelde vragen over Markiezaathof 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Markiezaathof 98?

De prijsindicatie voor Markiezaathof 98 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in De Streek is €488.000. Dat komt neer op circa €2.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Markiezaathof 98 zich tot de wijk De Streek?

Markiezaathof 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 189 m² in de wijk De Streek. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.580 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Markiezaathof 98?

Markiezaathof 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Streek, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Markiezaathof 98 vergeleken met de buurt?

Markiezaathof 98 heeft 189 m² woonoppervlakte en 679 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Streek ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Markiezaathof 98 en wat betekent dat?

Markiezaathof 98 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-11-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Markiezaathof 98?

Markiezaathof 98 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 129 m².

Hoe is de woningmarkt in De Streek?

De wijk De Streek in Etten-Leur (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Streek?

Vanuit Markiezaathof 98 in De Streek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.