Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Lourenshof 15 Erp

Lourenshof 15, 5469 VJ Erp

103 m² Bouwjaar 1989 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Lourenshof 15 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Erp, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 205 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lourenshof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lourenshof 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Erp

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Erp

1290 Inwoners
490 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
487 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Vlaskamp
87% Koopwoningen
4.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lourenshof 15

Vergelijkbare woningen in Erp

Veelgestelde vragen over Lourenshof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Lourenshof 15?

De prijsindicatie voor Lourenshof 15 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Vlaskamp is €430.000. Dat komt neer op circa €4.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lourenshof 15 zich tot de wijk Vlaskamp?

Lourenshof 15 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 103 m² in de wijk Vlaskamp. De buurt telt 487 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lourenshof 15?

Lourenshof 15 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Vlaskamp, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lourenshof 15 vergeleken met de buurt?

Lourenshof 15 heeft 103 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Vlaskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lourenshof 15 en wat betekent dat?

Lourenshof 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-12-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lourenshof 15?

Lourenshof 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vlaskamp?

De wijk Vlaskamp in Erp (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vlaskamp?

Vanuit Lourenshof 15 in Vlaskamp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 3.3 km.