Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning de Fjord 5 Emmeloord

de Fjord 5, 8303 HG Emmeloord

119 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 2 slaapkamers Label B

de Fjord 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Emmeloord, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 347 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
347 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor de Fjord 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Fjord 5

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
31.44 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (138.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Emmeloord

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

24.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

25 km

Buurtinformatie in Emmeloord

1635 Inwoners
780 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
744 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt
59% Koopwoningen
4.429 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van de Fjord 5

Provincie
Flevoland
Gemeente
Noordoostpolder
Buurt
Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt
Postcode
8303 HG

Vergelijkbare woningen in Emmeloord

Veelgestelde vragen over de Fjord 5

Wat is de geschatte woningwaarde van de Fjord 5?

De prijsindicatie voor de Fjord 5 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt is €238.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Fjord 5 zich tot de wijk Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt?

de Fjord 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt. De buurt telt 744 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.429 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Fjord 5?

de Fjord 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is de Fjord 5 vergeleken met de buurt?

de Fjord 5 heeft 119 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 347 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Fjord 5 en wat betekent dat?

de Fjord 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Fjord 5?

de Fjord 5 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 138 m².

Hoe is de woningmarkt in Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt?

De wijk Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt in Emmeloord (Flevoland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt?