Eengezinswoning, tussenwoning Korte Wijden 12 Elburg

Korte Wijden 12, 8081 VR Elburg

84 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Korte Wijden 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Elburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Korte Wijden 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Wijden 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
177.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

17.2 km

Buurtinformatie in Elburg

2965 Inwoners
1240 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1247 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Oosthoek
49% Koopwoningen
3.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korte Wijden 12

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Korte Wijden 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Wijden 12?

De prijsindicatie voor Korte Wijden 12 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosthoek is €295.000. Dat komt neer op circa €3.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Wijden 12 zich tot de wijk Oosthoek?

Korte Wijden 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 84 m² in de wijk Oosthoek. De buurt telt 1.247 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Wijden 12?

Korte Wijden 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oosthoek, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Korte Wijden 12 vergeleken met de buurt?

Korte Wijden 12 heeft 84 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Oosthoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Wijden 12 en wat betekent dat?

Korte Wijden 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korte Wijden 12?

Korte Wijden 12 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosthoek?

De wijk Oosthoek in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosthoek?

Vanuit Korte Wijden 12 in Oosthoek bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 0.7 km.