Streetview Rolklaver 17 Elburg

Rolklaver 17, 8081 SB Elburg

195 m² Bouwjaar 2004 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Rolklaver 17 is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 430 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
430 m²
Inhoud
810 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rolklaver 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rolklaver 17

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Elburg

1205 Inwoners
430 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Vossenakker-De Pal
76% Koopwoningen
3.575 Inwoners per km²

Locatie van Rolklaver 17

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Rolklaver 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Rolklaver 17?

De prijsindicatie voor Rolklaver 17 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossenakker-De Pal is €388.000. Dat komt neer op circa €1.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rolklaver 17 zich tot de wijk Vossenakker-De Pal?

Rolklaver 17 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Vossenakker-De Pal. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rolklaver 17?

Rolklaver 17 is een woonhuis in Vossenakker-De Pal, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rolklaver 17 vergeleken met de buurt?

Rolklaver 17 heeft 195 m² woonoppervlakte en 810 m³ inhoud. Het perceel is 430 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vossenakker-De Pal ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rolklaver 17 en wat betekent dat?

Rolklaver 17 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Rolklaver 17?

Rolklaver 17 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vossenakker-De Pal?

De wijk Vossenakker-De Pal in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossenakker-De Pal?

Vanuit Rolklaver 17 in Vossenakker-De Pal bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.