Streetview Oostendorperstraatweg 17 A Elburg

Oostendorperstraatweg 17 A, 8081 RH Elburg

210 m² Bouwjaar 2008

Oostendorperstraatweg 17 A is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 1055 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
1055 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oostendorperstraatweg 17 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Elburg

1205 Inwoners
430 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Vossenakker-De Pal
76% Koopwoningen
3.575 Inwoners per km²

Locatie van Oostendorperstraatweg 17 A

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Oostendorperstraatweg 17 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostendorperstraatweg 17 A?

De gemiddelde woningwaarde in Vossenakker-De Pal is €388.000. Dat komt neer op circa €1.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostendorperstraatweg 17 A zich tot de wijk Vossenakker-De Pal?

Oostendorperstraatweg 17 A is een woonhuis van 210 m² in de wijk Vossenakker-De Pal. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostendorperstraatweg 17 A?

Oostendorperstraatweg 17 A is een woonhuis in Vossenakker-De Pal, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oostendorperstraatweg 17 A vergeleken met de buurt?

Oostendorperstraatweg 17 A heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1055 m². In Vossenakker-De Pal ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vossenakker-De Pal?

De wijk Vossenakker-De Pal in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossenakker-De Pal?

Vanuit Oostendorperstraatweg 17 A in Vossenakker-De Pal bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vossenakker-De Pal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oostendorperstraatweg 17 A: ziekenhuis op 15.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vossenakker-De Pal?

Recreatie nabij Vossenakker-De Pal: restaurant (2.5 km), cafe (1.3 km).