Streetview Puttenerpad 7 Elburg

Puttenerpad 7, 8081 RE Elburg

270 m² Bouwjaar 2019 Label G

Puttenerpad 7 is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m² en een perceel van 800 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
800 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Puttenerpad 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Puttenerpad 7

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.2 km

Buurtinformatie in Elburg

1805 Inwoners
680 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Oostendorp
73% Koopwoningen
2.434 Inwoners per km²

Locatie van Puttenerpad 7

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Puttenerpad 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Puttenerpad 7?

De gemiddelde woningwaarde in Oostendorp is €361.000. Dat komt neer op circa €1.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Puttenerpad 7 zich tot de wijk Oostendorp?

Puttenerpad 7 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Oostendorp. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.434 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Puttenerpad 7?

Puttenerpad 7 is een woonhuis in Oostendorp, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Puttenerpad 7 vergeleken met de buurt?

Puttenerpad 7 heeft 270 m² woonoppervlakte. Het perceel is 800 m². In Oostendorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Puttenerpad 7 en wat betekent dat?

Puttenerpad 7 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-06-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oostendorp?

De wijk Oostendorp in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostendorp?

Vanuit Puttenerpad 7 in Oostendorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostendorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Puttenerpad 7: ziekenhuis op 15.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.