Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 1675 m²
- Inhoud
- 700 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Gerichtenweg 14 is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 1675 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerichtenweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
16.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
18.7 kmDe prijsindicatie voor Gerichtenweg 14 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Elburg Zuid is €522.000. Dat komt neer op circa €2.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerichtenweg 14 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Buitengebied Elburg Zuid. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Gerichtenweg 14 is een woonhuis in Buitengebied Elburg Zuid, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Gerichtenweg 14 heeft 202 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 1675 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitengebied Elburg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerichtenweg 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Gerichtenweg 14 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Buitengebied Elburg Zuid in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Gerichtenweg 14 in Buitengebied Elburg Zuid bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.