Streetview Zuiderzeestraatweg Oost 94 Elburg

Zuiderzeestraatweg Oost 94, 8081 LE Elburg

170 m² Bouwjaar 1959 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Zuiderzeestraatweg Oost 94 is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 790 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
790 m²
Inhoud
674 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zuiderzeestraatweg Oost 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuiderzeestraatweg Oost 94

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
198.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10%
CO₂-emissie
43.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.2 km

Buurtinformatie in Elburg

1805 Inwoners
680 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Oostendorp
73% Koopwoningen
2.434 Inwoners per km²

Locatie van Zuiderzeestraatweg Oost 94

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Zuiderzeestraatweg Oost 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuiderzeestraatweg Oost 94?

De gemiddelde woningwaarde in Oostendorp is €361.000. Dat komt neer op circa €2.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuiderzeestraatweg Oost 94 zich tot de wijk Oostendorp?

Zuiderzeestraatweg Oost 94 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Oostendorp. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.434 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuiderzeestraatweg Oost 94?

Zuiderzeestraatweg Oost 94 is een woonhuis in Oostendorp, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zuiderzeestraatweg Oost 94 vergeleken met de buurt?

Zuiderzeestraatweg Oost 94 heeft 170 m² woonoppervlakte en 674 m³ inhoud. Het perceel is 790 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oostendorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuiderzeestraatweg Oost 94 en wat betekent dat?

Zuiderzeestraatweg Oost 94 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuiderzeestraatweg Oost 94?

Zuiderzeestraatweg Oost 94 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostendorp?

De wijk Oostendorp in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostendorp?

Vanuit Zuiderzeestraatweg Oost 94 in Oostendorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 0.4 km.