Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 840 m²
Zuiderzeestraatweg Oost 76 is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 840 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zuiderzeestraatweg Oost 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
15.3 kmRestaurant
1.7 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
17.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oostendorp is €361.000. Dat komt neer op circa €1.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZuiderzeestraatweg Oost 76 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Oostendorp. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.434 inwoners per km².
Zuiderzeestraatweg Oost 76 is een woonhuis in Oostendorp, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Zuiderzeestraatweg Oost 76 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 840 m². In Oostendorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oostendorp in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Zuiderzeestraatweg Oost 76 in Oostendorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zuiderzeestraatweg Oost 76: ziekenhuis op 15.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Oostendorp: restaurant (1.7 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Zuiderzeestraatweg Oost 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostendorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.