Streetview Uiterwaardenstraat 19 A Elburg

Uiterwaardenstraat 19 A, 8081 HJ Elburg

209 m² Bouwjaar 2008 Label A+++++

Uiterwaardenstraat 19 A is een woning in Elburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m². Het energielabel is A+++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
209 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Uiterwaardenstraat 19 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uiterwaardenstraat 19 A

Energielabel

Energieklasse
A+++++
Energiebehoefte
99.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-3.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
101.9%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

16.7 km

Buurtinformatie in Elburg

285 Inwoners
145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
92 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Havengebied
65% Koopwoningen
256 Inwoners per km²

Locatie van Uiterwaardenstraat 19 A

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Uiterwaardenstraat 19 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Uiterwaardenstraat 19 A?

De gemiddelde woningwaarde in Havengebied is €379.000. Dat komt neer op circa €1.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uiterwaardenstraat 19 A zich tot de wijk Havengebied?

Uiterwaardenstraat 19 A is een woning van 209 m² in de wijk Havengebied. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 256 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uiterwaardenstraat 19 A?

Uiterwaardenstraat 19 A is een woning in Havengebied, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Uiterwaardenstraat 19 A vergeleken met de buurt?

Uiterwaardenstraat 19 A heeft 209 m² woonoppervlakte. In Havengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uiterwaardenstraat 19 A en wat betekent dat?

Uiterwaardenstraat 19 A heeft energielabel A+++++. Geldig tot 2035-06-18. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten. De berekende CO₂-uitstoot is -0.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Havengebied?

De wijk Havengebied in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Havengebied?

Vanuit Uiterwaardenstraat 19 A in Havengebied bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Havengebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Uiterwaardenstraat 19 A: ziekenhuis op 15.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.7 km.