Streetview Bartholomeus Diazlaan 13 Eindhoven

Bartholomeus Diazlaan 13, 5623 RG Eindhoven

149 m² Bouwjaar 2000

Bartholomeus Diazlaan 13 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 226 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
226 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bartholomeus Diazlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1685 Inwoners
1095 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Oude Toren
37% Koopwoningen
6.438 Inwoners per km²

Locatie van Bartholomeus Diazlaan 13

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Bartholomeus Diazlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Bartholomeus Diazlaan 13?

De prijsindicatie voor Bartholomeus Diazlaan 13 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Toren is €302.000. Dat komt neer op circa €2.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bartholomeus Diazlaan 13 zich tot de wijk Oude Toren?

Bartholomeus Diazlaan 13 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Oude Toren. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bartholomeus Diazlaan 13?

Bartholomeus Diazlaan 13 is een woonhuis in Oude Toren, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bartholomeus Diazlaan 13 vergeleken met de buurt?

Bartholomeus Diazlaan 13 heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 226 m². In Oude Toren ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oude Toren?

De wijk Oude Toren in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Toren?

Vanuit Bartholomeus Diazlaan 13 in Oude Toren bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Toren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bartholomeus Diazlaan 13: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oude Toren?

Recreatie nabij Oude Toren: restaurant (0.6 km), cafe (0.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Bartholomeus Diazlaan 13?