Portiekflat Scottlaan 106 Eindhoven

Scottlaan 106, 5623 RC Eindhoven

187 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Scottlaan 106 is een portiekflat in Eindhoven, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
187 m²
Inhoud
618 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Scottlaan 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scottlaan 106

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
105.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming
Isolatie
Dakisolatie, kierdichting en muurisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1685 Inwoners
1095 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Oude Toren
37% Koopwoningen
6.438 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scottlaan 106

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Scottlaan 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Scottlaan 106?

De prijsindicatie voor Scottlaan 106 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Toren is €302.000. Dat komt neer op circa €1.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scottlaan 106 zich tot de wijk Oude Toren?

Scottlaan 106 is een portiekflat van 187 m² in de wijk Oude Toren. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scottlaan 106?

Scottlaan 106 is een portiekflat in Oude Toren, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Scottlaan 106 vergeleken met de buurt?

Scottlaan 106 heeft 187 m² woonoppervlakte en 618 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Oude Toren ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scottlaan 106 en wat betekent dat?

Scottlaan 106 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scottlaan 106?

Scottlaan 106 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oude Toren?

De wijk Oude Toren in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Toren?

Vanuit Scottlaan 106 in Oude Toren bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.