Geschakelde woning Roggeveenhof 6 Eindhoven

Roggeveenhof 6, 5623 PX Eindhoven

124 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Roggeveenhof 6 is een geschakelde woning in Eindhoven, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 266 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
266 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Ligging
Aan drukke weg, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Roggeveenhof 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roggeveenhof 6

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1685 Inwoners
1095 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Oude Toren
37% Koopwoningen
6.438 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roggeveenhof 6

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Roggeveenhof 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Roggeveenhof 6?

De prijsindicatie voor Roggeveenhof 6 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Toren is €302.000. Dat komt neer op circa €2.435 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roggeveenhof 6 zich tot de wijk Oude Toren?

Roggeveenhof 6 is een geschakelde woning van 124 m² in de wijk Oude Toren. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roggeveenhof 6?

Roggeveenhof 6 is een geschakelde woning in Oude Toren, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Roggeveenhof 6 vergeleken met de buurt?

Roggeveenhof 6 heeft 124 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 266 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Oude Toren ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roggeveenhof 6 en wat betekent dat?

Roggeveenhof 6 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Roggeveenhof 6?

Roggeveenhof 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Oude Toren?

De wijk Oude Toren in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Toren?

Vanuit Roggeveenhof 6 in Oude Toren bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.