Streetview Amundsenlaan 19 Eindhoven

Amundsenlaan 19, 5623 PN Eindhoven

130 m² Bouwjaar 1969

Amundsenlaan 19 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Amundsenlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1685 Inwoners
1095 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Oude Toren
37% Koopwoningen
6.438 Inwoners per km²

Locatie van Amundsenlaan 19

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Amundsenlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Amundsenlaan 19?

De prijsindicatie voor Amundsenlaan 19 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Toren is €302.000. Dat komt neer op circa €2.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amundsenlaan 19 zich tot de wijk Oude Toren?

Amundsenlaan 19 is een appartement van 130 m² in de wijk Oude Toren. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amundsenlaan 19?

Amundsenlaan 19 is een appartement in Oude Toren, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amundsenlaan 19 vergeleken met de buurt?

Amundsenlaan 19 heeft 130 m² woonoppervlakte. In Oude Toren ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oude Toren?

De wijk Oude Toren in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Toren?

Vanuit Amundsenlaan 19 in Oude Toren bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Toren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amundsenlaan 19: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oude Toren?

Recreatie nabij Oude Toren: restaurant (0.6 km), cafe (0.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Amundsenlaan 19?

De prijsindicatie ligt rond €250.000 tot €300.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oude Toren is €302.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.