Streetview Eckartseweg Zuid 352 B Eindhoven

Eckartseweg Zuid 352 B, 5623 PC Eindhoven

52 m² Bouwjaar 2022 Label APLUSPLUSPLUS

Eckartseweg Zuid 352 B is een woning in Eindhoven, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Eckartseweg Zuid 352 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eckartseweg Zuid 352 B

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1685 Inwoners
1095 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Oude Toren
37% Koopwoningen
6.438 Inwoners per km²

Locatie van Eckartseweg Zuid 352 B

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Eckartseweg Zuid 352 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Eckartseweg Zuid 352 B?

De gemiddelde woningwaarde in Oude Toren is €302.000. Dat komt neer op circa €5.808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eckartseweg Zuid 352 B zich tot de wijk Oude Toren?

Eckartseweg Zuid 352 B is een woning van 52 m² in de wijk Oude Toren. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eckartseweg Zuid 352 B?

Eckartseweg Zuid 352 B is een woning in Oude Toren, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eckartseweg Zuid 352 B vergeleken met de buurt?

Eckartseweg Zuid 352 B heeft 52 m² woonoppervlakte. In Oude Toren ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eckartseweg Zuid 352 B en wat betekent dat?

Eckartseweg Zuid 352 B heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Oude Toren?

De wijk Oude Toren in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Toren?

Vanuit Eckartseweg Zuid 352 B in Oude Toren bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Toren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eckartseweg Zuid 352 B: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.5 km.