Streetview Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 Eindhoven

Veldmaarschalk Montgomerylaan 386, 5623 LD Eindhoven

76 m² Bouwjaar 1966 2 kamers 2 slaapkamers Label E

Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
2
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Veldmaarschalk Montgomerylaan 386

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldmaarschalk Montgomerylaan 386

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
235.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
331.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5400 Inwoners
2775 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2677 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Generalenbuurt
43% Koopwoningen
6.603 Inwoners per km²

Locatie van Veldmaarschalk Montgomerylaan 386

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Veldmaarschalk Montgomerylaan 386

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldmaarschalk Montgomerylaan 386?

De gemiddelde woningwaarde in Generalenbuurt is €296.000. Dat komt neer op circa €3.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 zich tot de wijk Generalenbuurt?

Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 is een appartement van 76 m² in de wijk Generalenbuurt. De buurt telt 2.677 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.603 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldmaarschalk Montgomerylaan 386?

Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 is een appartement in Generalenbuurt, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 vergeleken met de buurt?

Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 heeft 76 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Generalenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 en wat betekent dat?

Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-07-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veldmaarschalk Montgomerylaan 386?

Veldmaarschalk Montgomerylaan 386 heeft 2 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Generalenbuurt?

De wijk Generalenbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Generalenbuurt?