Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 421 m²
- Perceeloppervlakte
- 532 m²
Raedeckerstraat 14 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 421 m² en een perceel van 532 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Raedeckerstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rapenland is €264.000. Dat komt neer op circa €627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRaedeckerstraat 14 is een woonhuis van 421 m² in de wijk Rapenland. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.498 inwoners per km².
Raedeckerstraat 14 is een woonhuis in Rapenland, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Raedeckerstraat 14 heeft 421 m² woonoppervlakte. Het perceel is 532 m². In Rapenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rapenland in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Raedeckerstraat 14 in Rapenland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Raedeckerstraat 14: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Rapenland: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Raedeckerstraat 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rapenland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.