Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 516 m²
- Perceeloppervlakte
- 1282 m²
Woenselsestraat 306 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 516 m² en een perceel van 1282 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Woenselsestraat 306
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rapenland is €264.000. Dat komt neer op circa €512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWoenselsestraat 306 is een woonhuis van 516 m² in de wijk Rapenland. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.498 inwoners per km².
Woenselsestraat 306 is een woonhuis in Rapenland, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Woenselsestraat 306 heeft 516 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1282 m². In Rapenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Woenselsestraat 306 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-11-11. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.97 kg/jaar.
De wijk Rapenland in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Woenselsestraat 306 in Rapenland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Woenselsestraat 306: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.