Benedenwoning Woenselsestraat 369 Eindhoven

Woenselsestraat 369, 5623 ED Eindhoven

46 m² Bouwjaar 2011 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Woenselsestraat 369 is een benedenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
168 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Woenselsestraat 369

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woenselsestraat 369

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.56 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2370 Inwoners
1320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Rapenland
33% Koopwoningen
4.498 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woenselsestraat 369

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Woenselsestraat 369

Wat is de geschatte woningwaarde van Woenselsestraat 369?

De prijsindicatie voor Woenselsestraat 369 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Rapenland is €264.000. Dat komt neer op circa €5.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woenselsestraat 369 zich tot de wijk Rapenland?

Woenselsestraat 369 is een benedenwoning van 46 m² in de wijk Rapenland. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woenselsestraat 369?

Woenselsestraat 369 is een benedenwoning in Rapenland, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Woenselsestraat 369 vergeleken met de buurt?

Woenselsestraat 369 heeft 46 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rapenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woenselsestraat 369 en wat betekent dat?

Woenselsestraat 369 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-04-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Woenselsestraat 369?

Woenselsestraat 369 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rapenland?

De wijk Rapenland in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rapenland?

Vanuit Woenselsestraat 369 in Rapenland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.