Tussenwoning Woenselsestraat 355 Eindhoven

Woenselsestraat 355, 5623 ED Eindhoven

136 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Woenselsestraat 355 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 235 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
498 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Woenselsestraat 355

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woenselsestraat 355

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
33.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2370 Inwoners
1320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Rapenland
33% Koopwoningen
4.498 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woenselsestraat 355

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Woenselsestraat 355

Wat is de geschatte woningwaarde van Woenselsestraat 355?

De prijsindicatie voor Woenselsestraat 355 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Rapenland is €264.000. Dat komt neer op circa €1.941 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woenselsestraat 355 zich tot de wijk Rapenland?

Woenselsestraat 355 is een tussenwoning van 136 m² in de wijk Rapenland. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woenselsestraat 355?

Woenselsestraat 355 is een tussenwoning in Rapenland, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Woenselsestraat 355 vergeleken met de buurt?

Woenselsestraat 355 heeft 136 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rapenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woenselsestraat 355 en wat betekent dat?

Woenselsestraat 355 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-10-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Woenselsestraat 355?

Woenselsestraat 355 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rapenland?

De wijk Rapenland in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rapenland?

Vanuit Woenselsestraat 355 in Rapenland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.