Tussenwoning Drapenierstraat 15 Eindhoven

Drapenierstraat 15, 5623 DP Eindhoven

144 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Drapenierstraat 15 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 177 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
514 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Drapenierstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drapenierstraat 15

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4705 Inwoners
2775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2764 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Kronehoef
26% Koopwoningen
7.054 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Drapenierstraat 15

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Drapenierstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Drapenierstraat 15?

De prijsindicatie voor Drapenierstraat 15 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Kronehoef is €277.000. Dat komt neer op circa €1.924 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drapenierstraat 15 zich tot de wijk Kronehoef?

Drapenierstraat 15 is een tussenwoning van 144 m² in de wijk Kronehoef. De buurt telt 2.764 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drapenierstraat 15?

Drapenierstraat 15 is een tussenwoning in Kronehoef, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drapenierstraat 15 vergeleken met de buurt?

Drapenierstraat 15 heeft 144 m² woonoppervlakte en 514 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kronehoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drapenierstraat 15 en wat betekent dat?

Drapenierstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-01-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drapenierstraat 15?

Drapenierstraat 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Kronehoef?

De wijk Kronehoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kronehoef?

Vanuit Drapenierstraat 15 in Kronehoef bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.