Streetview Pisanostraat 310 Eindhoven

Pisanostraat 310, 5623 CK Eindhoven

26 m² Bouwjaar 1979 Label G

Pisanostraat 310 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 26 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
26 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pisanostraat 310

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pisanostraat 310

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
142.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
420.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2370 Inwoners
1320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Rapenland
33% Koopwoningen
4.498 Inwoners per km²

Locatie van Pisanostraat 310

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Pisanostraat 310

Wat is de geschatte woningwaarde van Pisanostraat 310?

De gemiddelde woningwaarde in Rapenland is €264.000. Dat komt neer op circa €10.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pisanostraat 310 zich tot de wijk Rapenland?

Pisanostraat 310 is een appartement van 26 m² in de wijk Rapenland. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pisanostraat 310?

Pisanostraat 310 is een appartement in Rapenland, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pisanostraat 310 vergeleken met de buurt?

Pisanostraat 310 heeft 26 m² woonoppervlakte. In Rapenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pisanostraat 310 en wat betekent dat?

Pisanostraat 310 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-10-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rapenland?

De wijk Rapenland in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rapenland?

Vanuit Pisanostraat 310 in Rapenland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rapenland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pisanostraat 310: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.