Streetview Dr Cuyperslaan 50 Eindhoven

Dr Cuyperslaan 50, 5623 BB Eindhoven

52 m² Bouwjaar 2011 2 kamers

Dr Cuyperslaan 50 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
138 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dr Cuyperslaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2370 Inwoners
1320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Rapenland
33% Koopwoningen
4.498 Inwoners per km²

Locatie van Dr Cuyperslaan 50

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Dr Cuyperslaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr Cuyperslaan 50?

De gemiddelde woningwaarde in Rapenland is €264.000. Dat komt neer op circa €5.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr Cuyperslaan 50 zich tot de wijk Rapenland?

Dr Cuyperslaan 50 is een appartement van 52 m² in de wijk Rapenland. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr Cuyperslaan 50?

Dr Cuyperslaan 50 is een appartement in Rapenland, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dr Cuyperslaan 50 vergeleken met de buurt?

Dr Cuyperslaan 50 heeft 52 m² woonoppervlakte en 138 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rapenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Dr Cuyperslaan 50?

Dr Cuyperslaan 50 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Rapenland?

De wijk Rapenland in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rapenland?

Vanuit Dr Cuyperslaan 50 in Rapenland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rapenland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dr Cuyperslaan 50: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rapenland?

Recreatie nabij Rapenland: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).