Streetview Kaarderstraat 11 Eindhoven

Kaarderstraat 11, 5623 AE Eindhoven

174 m² Bouwjaar 1987 Label C

Kaarderstraat 11 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 264 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
264 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kaarderstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaarderstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4705 Inwoners
2775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2764 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Kronehoef
26% Koopwoningen
7.054 Inwoners per km²

Locatie van Kaarderstraat 11

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Kaarderstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaarderstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Kronehoef is €277.000. Dat komt neer op circa €1.592 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaarderstraat 11 zich tot de wijk Kronehoef?

Kaarderstraat 11 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Kronehoef. De buurt telt 2.764 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaarderstraat 11?

Kaarderstraat 11 is een woonhuis in Kronehoef, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kaarderstraat 11 vergeleken met de buurt?

Kaarderstraat 11 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 264 m². In Kronehoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaarderstraat 11 en wat betekent dat?

Kaarderstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kronehoef?

De wijk Kronehoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kronehoef?

Vanuit Kaarderstraat 11 in Kronehoef bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kronehoef?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kaarderstraat 11: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.