Streetview Keldermansstraat 82 Eindhoven

Keldermansstraat 82, 5622 PK Eindhoven

131 m² Bouwjaar 2006 Label A

Keldermansstraat 82 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
131 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Keldermansstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keldermansstraat 82

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.06
CO₂-emissie
3596.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2040 Inwoners
1025 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
900 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Barrier
48% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Locatie van Keldermansstraat 82

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Keldermansstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Keldermansstraat 82?

De gemiddelde woningwaarde in Barrier is €362.000. Dat komt neer op circa €2.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keldermansstraat 82 zich tot de wijk Barrier?

Keldermansstraat 82 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Barrier. De buurt telt 900 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keldermansstraat 82?

Keldermansstraat 82 is een woonhuis in Barrier, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Keldermansstraat 82 vergeleken met de buurt?

Keldermansstraat 82 heeft 131 m² woonoppervlakte. In Barrier ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keldermansstraat 82 en wat betekent dat?

Keldermansstraat 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3596.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Barrier?

De wijk Barrier in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Barrier?

Vanuit Keldermansstraat 82 in Barrier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Barrier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Keldermansstraat 82: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.