Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 564 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 7
Europalaan 144 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 564 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Europalaan 144
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Europalaan 144 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Mensfort is €285.000. Dat komt neer op circa €1.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEuropalaan 144 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Mensfort. De buurt telt 1.594 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.791 inwoners per km².
Europalaan 144 is een woonhuis in Mensfort, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Europalaan 144 heeft 250 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 564 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Mensfort ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Europalaan 144 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Europalaan 144 heeft 7 kamers.
De wijk Mensfort in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Europalaan 144 in Mensfort bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Europalaan 144: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Mensfort: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €390.000 tot €440.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Mensfort is €285.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Europalaan 144 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mensfort. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen