Tussenwoning Rutger van Keulenpad 12 Eindhoven

Rutger van Keulenpad 12, 5622 KE Eindhoven

97 m² Bouwjaar 1959 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Rutger van Keulenpad 12 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 156 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rutger van Keulenpad 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rutger van Keulenpad 12

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
245.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
336.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3120 Inwoners
1705 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1594 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Mensfort
41% Koopwoningen
6.791 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rutger van Keulenpad 12

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Rutger van Keulenpad 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Rutger van Keulenpad 12?

De prijsindicatie voor Rutger van Keulenpad 12 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Mensfort is €285.000. Dat komt neer op circa €2.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rutger van Keulenpad 12 zich tot de wijk Mensfort?

Rutger van Keulenpad 12 is een tussenwoning van 97 m² in de wijk Mensfort. De buurt telt 1.594 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.791 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rutger van Keulenpad 12?

Rutger van Keulenpad 12 is een tussenwoning in Mensfort, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rutger van Keulenpad 12 vergeleken met de buurt?

Rutger van Keulenpad 12 heeft 97 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Mensfort ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rutger van Keulenpad 12 en wat betekent dat?

Rutger van Keulenpad 12 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-09-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rutger van Keulenpad 12?

Rutger van Keulenpad 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Mensfort?

De wijk Mensfort in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mensfort?

Vanuit Rutger van Keulenpad 12 in Mensfort bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mensfort?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rutger van Keulenpad 12: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Mensfort?

Recreatie nabij Mensfort: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rutger van Keulenpad 12?

Rutger van Keulenpad 12 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €335.000 tot €385.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Mensfort is €285.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Rutger van Keulenpad 12?

Een woningrapport voor Rutger van Keulenpad 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mensfort. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen